Настолен компютър Dell Tower ECT1250, Intel Core i3 14100 (12 MB cache, 4 Cores, up to 4.7GHz), 8GB, 8GBx1, DDR5, 4800MT/s, 512GB SSD PCIe M.2, Intel UHD Graphics 730, Wi-Fi 6, Keyboard&Mouse, 180W, Ubuntu, 3Y BO
607.92€ (1 188.99лв)
В наличност
... →
Характеристики
Серия
Dell ECT1250
Кутия
Tower
Процесор
Intel Core i3-14100 3.50 GHz, 12 MB cache
Чипсет
Intel Q670
Памет, GB
8GB 4800MT/s (1x8GB)
Памет, слотове
До 64GB, 2 UDIMM слотове
Памет, тип
DDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
512GB M.2 PCIe NVMe
Видео карта, тип
Integrated Intel UHD Graphics 730
| Характеристики | |
| Серия | Dell ECT1250 |
| Кутия | Tower |
| Процесор | Intel Core i3-14100 3.50 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Памет, GB | 8GB 4800MT/s (1x8GB) |
| Памет, слотове | До 64GB, 2 UDIMM слотове |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Мрежа | Realtek RTL8111KD 10/100/1000 Mbps, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth Безжична card |
| M.2 слот | One M.2 2230 слот for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 слот for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 2.0 with SmartPower on |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | One full-height PCIe x16 слот, Two full-height PCIe x1 слотове |
| Аудио портове | One global headset jack |
| Звук | High Definition аудио, Realtek ALC3204 controller |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Аксесоари в комплекта | Dell Жична Keyboard - KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Optical Mouse - MS116 (Black) |
| Софтуер | Ubuntu 24.04 LTS |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 29.3 x 32.4 см |
| Цвят | Черен |
| Други | One security-cable slot (Kensington lock) |
| Гаранция | 36 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.