Етикираща система Brother PT-D210 Labelling system
50.62€ (99.00лв)
В наличност
... →
Характеристики
LCD екран
16 characters x 1 line, 27 x 18 мм
Брой редове на етикет
2
Видове шрифт
14
Мах. скорост на печат, мм/сек
20 мм/sec
Памет за символи
30 locations (До 80 char/етикет)
Размер на етикета
30 - 300 мм
Рамки
97
Стилове на печат
27
Тип нож
Full
Ширина на лентата
TZe Tapes: 3.5, 6, 9, 12 мм
| Характеристики | |
| LCD екран | 16 characters x 1 line, 27 x 18 мм |
| Брой редове на етикет | 2 |
| Видове шрифт | 14 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек | 20 мм/sec |
| Памет за символи | 30 locations (До 80 char/етикет) |
| Размер на етикета | 30 - 300 мм |
| Рамки | 97 |
| Стилове на печат | 27 |
| Тип нож | Full |
| Ширина на лентата | TZe Tapes: 3.5, 6, 9, 12 мм |
| Резолюция при печат, dpi | 180 dpi |
| Други | Latin and CYRILIC QWERTY keyboard; Battery & adapter optional; Graphic Display; Template library; Flat keyboards |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.