Настолен компютър Dell Slim ECS1250, Intel Core i7 14700 (33 MB cache, 20 Cores, up to 5.4GHz), 16GB, 1x16GB, DDR5, 5600MT/s, 512GB SSD PCIe M.2, Intel UHD Graphics 730, Wi-Fi 6, Keyboard&Mouse, 180W, Ubuntu, 3Y BO
1 093.66€ (2 139.01лв)
В наличност
... →
Характеристики
Серия
Dell ECS1250
Кутия
Desktop
Процесор, серия
Intel Core i7
Процесор
Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache
Чипсет
Intel Q670
Памет, GB
16GB 5600 MHz (1x16GB)
Памет, слотове
До 64GB, 2 UDIMM слотове
Памет, тип
DDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
512GB M.2 PCIe NVMe
| Характеристики | |
| Серия | Dell ECS1250 |
| Кутия | Desktop |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Памет, GB | 16GB 5600 MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | До 64GB, 2 UDIMM слотове |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Мрежа | Realtek RTL8111KD 10/100/1000 Mbps, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth Безжична card |
| M.2 слот | One M.2 2230 слот for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 or 2280 слот for solid state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 2.0 with Smart Power On, 3 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | One half-height PCIe x16 слот, Two half-height PCIe x1 слотове |
| Аудио портове | One global headset (headphone and microphone combo) jack |
| Звук | Realtek ALC3204, High definition аудио interface |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Аксесоари в комплекта | Dell Жична Keyboard - KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Optical Mouse - MS116 (Black) |
| Софтуер | Ubuntu 24.04 LTS |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 29.3 x 9.5 см |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.