Настолен компютър Dell Pro Tower QCT1250, Intel Core i5-14500 vPro (14 cores, up to 5.0GHz), 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, up to 4800 MT/s, 512GB SSD, Integrated Graphics, Bulgarian Keyboard&Mouse, 180W, Win 11 Pro, 3Y PS
996.50€ (1 948.98лв)
В наличност
... →
Характеристики
Серия
Dell Pro
Кутия
Tower
Процесор, серия
Intel Core i5
Процесор
Intel Core i5-14500 vPro 1.90 GHz, 24 MB cache
Чипсет
Intel Q670
Памет, GB
16GB 4800MT/s (1x16GB)
Памет, слотове
До 64GB, 2 UDIMM слотове
Памет, тип
DDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
512GB
| Характеристики | |
| Серия | Dell Pro |
| Кутия | Tower |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-14500 vPro 1.90 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Памет, GB | 16GB 4800MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | До 64GB, 2 UDIMM слотове |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Видео карта, тип | Integrated Graphics |
| Мрежа | Intel i219-LM 10/100/1000 Mbps |
| M.2 слот | One M.2 2230 слот for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 слот for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 2.0 with SmartPower on |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display порт |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | One full-height PCIe x16 слот, Two full-height PCIe x1 слотове |
| Аудио портове | One global headset jack |
| Звук | High Definition аудио, Realtek ALC3204 |
| Аксесоари в комплекта | Dell Жична Keyboard - KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Жична Mouse - MS116 - Black |
| Windows OS | Да |
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 15.4 x 29.3 x 32.4 см |
| Цвят | Черен |
| Други | Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled) |
| Гаранция | 36 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.