Мобилен телефон Samsung SM-A376 GALAXY A37 5G 8GB 256GB Awesome Charcoal
519.00€ (1 015.08лв)
В наличност
... →
Характеристики
Серия
Galaxy A37
Процесор
Octa-core (4x2.75 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Chipset Exynos 1480 (4 nm), GPU Xclipse 530
Памет, GB
8GB
Дисплей, inch
6.7" (17.02 см)
Сензорен дисплей
Super AMOLED, 120 Hz, 1200 nits (HBM), 1900 nits, Protection Corning Gorilla Glass Victus+, Mohs level 5
Резолюция
2340x1080
Брой SIM карти
Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time)
Операционна система
Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8.5
Мрежа
GSM / HSPA / LTE / 5 г
Безжична мрежа
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct
| Характеристики | |
| Серия | Galaxy A37 |
| Процесор | Octa-core (4x2.75 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Chipset Exynos 1480 (4 nm), GPU Xclipse 530 |
| Памет, GB | 8GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 см) |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED, 120 Hz, 1200 nits (HBM), 1900 nits, Protection Corning Gorilla Glass Victus+, Mohs level 5 |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Брой SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система | Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5 г |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Дисково пространство, GB | 256GB |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, (wide), 1/3.2", 1.12µm, Video 4K@30fps, 1080p@30fps, 10-bit HDR |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS; 8 MP, f/2.2, 123?, (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Светкавица | LED flash, panorama, HDR |
| GPS / A-GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Преглед на документи | Да |
| Сензори | Accelerometer, Fingerprint Sensor, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Light Sensor, Virtual Proximity Sensing |
| Батерия, mAh | 5000 mAh, Charging 45W Жична |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 162.9 x 78.2 x 7.4 мм |
| Цвят | Charcoal |
| Други | IP68 dust tight and water resistant |
| Тегло, g | 196 г |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.