Мобилен телефон Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Gray
589.00€ (1 151.98лв)
В наличност
... →
Характеристики
Серия
Galaxy A57
Процесор
Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-720 & 4x2.6 GHz Cortex-720 & 3x1.95 GHz Cortex-520), Chipset Exynos 1680 (4 nm), GPU Xclipse 550
Памет, GB
8GB
Дисплей, inch
6.7" (17.02 см)
Сензорен дисплей
Super AMOLED+, 120 Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak), Protection Corning Gorilla Glass Victus+, Mohs level 5
Резолюция
2340x1080
Брой SIM карти
Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time)
Операционна система
Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8.5
Мрежа
GSM / HSPA / LTE / 5 г
Безжична мрежа
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct
| Характеристики | |
| Серия | Galaxy A57 |
| Процесор | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-720 & 4x2.6 GHz Cortex-720 & 3x1.95 GHz Cortex-520), Chipset Exynos 1680 (4 nm), GPU Xclipse 550 |
| Памет, GB | 8GB |
| Дисплей, inch | 6.7" (17.02 см) |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED+, 120 Hz, HDR10+, 1200 nits (HBM), 1900 nits (peak), Protection Corning Gorilla Glass Victus+, Mohs level 5 |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Брой SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система | Android 16, up to 6 major Android upgrades, One UI 8.5 |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5 г |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band or tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Дисково пространство, GB | 256GB |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, (wide), 1/3.2", 1.12µm, Video 4K@30fps, 1080p@30/60fps, 10-bit HDR |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS; 12 MP, f/2.2, 123? (ultrawide), 1/3.06", 1.12µm; 5 MP, f/2.4, (macro); Video 4K@30fps, 1080p@30/60fps, HDR, gyro-EIS |
| Светкавица | Best Face, LED flash, panorama, HDR |
| GPS / A-GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Mid, MIDI, XMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MXMF |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Преглед на документи | Да |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Батерия, mAh | 5000 mAh, Charging 45W Жична |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 161.5 x 76.8 x 6.9 мм |
| Цвят | Сив |
| Други | IP68 dust tight and water resistant |
| Тегло, g | 179 г |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.