Лаптоп Lenovo ThinkPad E14 G7 AMD Ryzen 7 250 (up to 5.1GHz, 16MB L3), 32GB (16+16) DDR5-5600, 1TB SSD, 14" WUXGA (1920x1200) IPS AG, AMD Radeon 780M Graphics, 1080&IR Cam, Backlit KB, 4 cell, FPR, WLAN, BT, DOS, 3Y Onsite
1 354.01€ (2 648.21лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
14.0" (35.56 см), 300 nits
Серия
ThinkPad E14
Процесор, серия
AMD Ryzen 7
Процесор
AMD Ryzen 7 250 3.30 GHz, 16 MB cache
Чипсет
AMD SoC Platform
Памет, GB
32GB 5600 MHz (2x16GB)
Памет, слотове
До 64GB, 2 SO-DIMM слотове, dual-channel capable
Памет, тип
DDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
1000GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 14.0" (35.56 см), 300 nits |
| Серия | ThinkPad E14 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 250 3.30 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | AMD SoC Platform |
| Памет, GB | 32GB 5600 MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | До 64GB, 2 SO-DIMM слотове, dual-channel capable |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| IPS матрица | IPS |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 780 м |
| Мрежа | 100/1000 м |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1 м.2 2242 PCIe 4.0 x4 слот, 1 м.2 2280 PCIe 4.0 x4 слот |
| USB порт | 1 USB-A 3.2 Gen 1, 1 USB-A 3.2 Gen 2, 1 USB-C 3.2 Gen 1, USB-C 4 (40 Gbps) |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5 мм) |
| Звук | High Definition (HD) аудио, Senary SN6147 codec; Stereo speakers, 2x 2W Dolby Atmos аудио by HARMAN; 2x Microphone, Array |
| Четец на пръстов отпечатък | Power бутон with Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Kensington Nano Security слот, Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Софтуер | Не OS |
| Батерия, cell | 4-клетки, Integrated 64Wh; 65W USB-C (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.0 x 1.97 см |
| Цвят | Черен |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.41 кг |
| Гаранция | 36 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.