Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 G3 Intel Core Ultra 5 228V, 8C (up to 4.5GHz, 8MB), 32GB Soldered LPDDR5x-8533, 1TB SSD, 16" WQXGA (2560x1600) IPS AG, Intel Arc Graphics, 1080p&IR Cam, Backlit KB, 4cell, FPR, WLAN, BT, DOS, 3Y Onsite
1 343.87€ (2 628.38лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
16.0" (40.64 см), 400 nits
Серия
ThinkPad E16
Процесор, серия
Intel Core Ultra 5
Процесор
Intel Core Ultra 5 228V 2.10 GHz, 8 MB cache
Чипсет
Intel SoC Platform
Памет, GB
32GB Soldered 8533 MHz, MoP (1x32GB)
Памет, тип
LPDDR5X
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
1000GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Дисплей, резолюция
2560x1600
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 16.0" (40.64 см), 400 nits |
| Серия | ThinkPad E16 |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 228V 2.10 GHz, 8 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 32GB Soldered 8533 MHz, MoP (1x32GB) |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| IPS матрица | IPS |
| Честота на опресняване, Hz | 120 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Мрежа | 100/1000 м |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| M.2 слот | 1 м.2 2280 PCIe 4.0 x4 слот |
| USB порт | 1 USB-A 3.2 Gen1, 1 USB-A 3.2 Gen2, 1 USB-C 4.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5 мм) |
| Звук | High Definition (HD) аудио, Senary SN6147 codec, Stereo speakers 2x 2W Dolby Atmos (аудио by HARMAN); 2x Microphone Array |
| Четец на пръстов отпечатък | Power бутон with Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Kensington Nano Security слот, Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Софтуер | Free DOS |
| Батерия, cell | 3-клетки, Integrated 64Wh; 65W USB-C (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 24.9 x 2.1 см |
| Цвят | Черен |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.61 кг |
| Гаранция | 36 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.