Лаптоп Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Silver
1 220.40€ (2 386.89лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
13.6" (34.54 см), 500 nits
Серия
Macbook Air
Процесор, серия
Apple M5
Процесор
Apple M5 (10 Core) 4.40 GHz, 8C GPU
Чипсет
Apple M5 chip
Памет, GB
16GB unified memory
Памет, тип
LPDDR5X
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
512GB
Дисплей, резолюция
2560x1664
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 13.6" (34.54 см), 500 nits |
| Серия | Macbook Air |
| Процесор, серия | Apple M5 |
| Процесор | Apple M5 (10 Core) 4.40 GHz, 8C GPU |
| Чипсет | Apple M5 chip |
| Памет, GB | 16GB unified memory |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, резолюция | 2560x1664 |
| Дисплей, тип | LED-backlit display |
| IPS матрица | IPS |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | 8-core GPU |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Разширителен порт | Two Thunderbolt 4 (USB-C) портове with поддържа for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (До 40Gb/s), USB 4 (До 40Gb/s), MagSafe 3 charging порт |
| Аудио портове | 3.5 мм headphone jack |
| Звук | Four-speaker sound system, Three-mic array with directional beamforming, поддържа for Spatial аудио when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers |
| Web камера, MP | 12MP Center Stage camera with поддържа for Desk View, 1080p HD video recording, Advanced image signal processor with computational video |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Софтуер | macOS |
| Батерия, cell | Built-in 53.8-watt-hour lithium-polymer батерия, До 18 hours video streaming, До 15 hours Безжична web, 40W Dynamic Power адаптер with 60W Max, USB-C до MagSafe 3 Cable (2 м), Fast-charge capable with 70W USB-C Power адаптер or higher |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 21.5 x 1.1 см |
| Цвят | Сребрист |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.23 кг |
| Гаранция | 12 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.