Таблет Apple 11-inch iPad Pro (M5) Cellular 256GB w Standard Glass - Silver
1 380.14€ (2 699.32лв)
В наличност
... →
Характеристики
Серия
iPad Pro 11
Брой ядра на процесора
Nine Core
Процесор
Nine Core 4.40 GHz, Apple M5 chip, 10-core GPU, 16-core Neural Engine
Памет, GB
12GB
Размер на дисплея, инч
11.0" (27.94 см)
Резолюция
2420x1668
Тип матрица
Tandem OLED, ProMotion technology with adaptive refresh rates from 10 Hz до 120 Hz, Wide color (P3), True Tone, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated, Antireflective coating
Пренос на данни
Apple C1X cellular modem, 5 г (sub-6 GHz) with 4x4 MIMO, Gigabit LTE with 4x4 MIMO
Безжична мрежа
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, hotspot
Bluetooth
Bluetooth 6.0
| Характеристики | |
| Серия | iPad Pro 11 |
| Брой ядра на процесора | Nine Core |
| Процесор | Nine Core 4.40 GHz, Apple M5 chip, 10-core GPU, 16-core Neural Engine |
| Памет, GB | 12GB |
| Размер на дисплея, инч | 11.0" (27.94 см) |
| Резолюция | 2420x1668 |
| Тип матрица | Tandem OLED, ProMotion technology with adaptive refresh rates from 10 Hz до 120 Hz, Wide color (P3), True Tone, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated, Antireflective coating |
| Пренос на данни | Apple C1X cellular modem, 5 г (sub-6 GHz) with 4x4 MIMO, Gigabit LTE with 4x4 MIMO |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| USB | USB Type-C 4 (Thunderbolt 3), DisplayPort, magnetic connector |
| Дисково пространство, GB | 256GB |
| Камера, предна | 12 MP, f/2.0, 122? (ultrawide), Face detection, HDR, panorama, Video 1080p@25/30/60fps, gyro-EIS, HDR |
| Камера, задна | 12 MP, f/1.8, (wide), dual pixel PDAF, TOF 3D LiDAR scanner (depth), Quad-LED dual-tone flash, HDR, Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS, ProRes (4K, 1080p) |
| GPS | GPS/GNSS, Cellular |
| Софтуер | iPadOS 26, upgradable до iPadOS 26.2 |
| Батерия | Li-Po 8160 mAh, Charging 50% in 30 min |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 249.7 x 177.5 x 5.3 мм |
| Цвят | Сребрист |
| Тегло, kg | 0.446 кг |
| Гаранция | 12 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.