Лаптоп Asus Vivobook M1807GA-S8003WNA, AMD Ryzen AI 7 445 , 2.0GHz (14MB Cache, up to 4.6GHz, 18.0 WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+300nits AG, IPS 144 Hz,16GB DDR5 ( on BD),1TB SSD,Backlit Keyboard ,Windows 11, Quiet Blue, no adapter
1 420.79€ (2 778.82лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
18.0" (45.72 см), 300nits
Серия
Vivobook
Процесор, серия
AMD Ryzen AI
Процесор
AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache
Памет, GB
16GB on board
Памет, тип
DDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0
Дисплей, резолюция
1920x1200
Дисплей, тип
Anti-Glare
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 18.0" (45.72 см), 300nits |
| Серия | Vivobook |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| IPS матрица | IPS |
| Честота на опресняване, Hz | 144 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | 1 м.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | Да |
| Аудио портове | 3.5 мм Combo аудио Jack |
| Звук | Built-in speaker, SonicMaster, Built-in array microphone |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function до поддържа Windows Hello, with privacy shutter |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Trusted Platform модул (Firmware TPM) |
| Windows OS | Да |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Батерия, cell | 70WHrs, 4S1P, 4-клетки Li-ion |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 40.2 x 27.4 x 1.99 см |
| Цвят | Син |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Други | No adapter |
| Тегло, kg | 2.60 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.