Лаптоп Asus Zenbook UX3405CA-ST1109NA, Intel Ultra 9 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads), 14.0 OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+500nits Glare , 120 Hz, LPDDR5X 32GB ( on board ),1TB SSD G4, No OS , Foggy Silver, no adapter
2 192.39€ (4 287.94лв)
В наличност
Удължена гаранция 2+1 години след регистрация. Валидност до 30.06.2026г.... →
Характеристики
Дисплей, инчове
14.0" (35.56 см), 500 nits
Серия
Zenbook
Процесор, серия
Intel Core Ultra 9
Процесор
Intel Core Ultra 9 285H 2.70 GHz, 24 MB cache
Памет, GB
32GB onboard
Памет, тип
LPDDR5X
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
1000GB NVMe PCIe 4.0
Дисплей, резолюция
2880x1800
Дисплей, тип
Glare
Удължена гаранция 2+1 години след регистрация. Валидност до 30.06.2026г.
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 14.0" (35.56 см), 500 nits |
| Серия | Zenbook |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 32GB onboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 120 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | 1 м.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | Да |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 |
| Аудио портове | 3.5 мм Combo аудио Jack |
| Звук | Built-in speaker, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function до поддържа Windows Hello, with privacy shutter |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Trusted Platform модул (Firmware TPM) |
| Софтуер | Не OS |
| Батерия, cell | 75WHrs, 2S2P, 4-клетки Li-ion |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.0 x 1.49 см |
| Цвят | Сребрист |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Други | No adapter |
| Тегло, kg | 1.20 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.