Мобилен телефон Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G 256GB 12GB Navy
735.00€ (1 437.54лв)
В наличност
... →
Характеристики
Серия
Galaxy S25
Процесор
Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Chipset Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); GPU Adreno 830
Памет, GB
12GB
Дисплей, inch
6.2" (15.6 см)
Сензорен дисплей
Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120 Hz, HDR10+, 2600 nits; Corning Gorilla Glass Victus 2; Always-on display
Резолюция
2340x1080
Брой SIM карти
Nano SIM+eSIM
Операционна система
Android 15, up to 7 major Android upgrades, One UI 7
Мрежа
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5 г
Безжична мрежа
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct
| Характеристики | |
| Серия | Galaxy S25 |
| Процесор | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Chipset Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); GPU Adreno 830 |
| Памет, GB | 12GB |
| Дисплей, inch | 6.2" (15.6 см) |
| Сензорен дисплей | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120 Hz, HDR10+, 2600 nits; Corning Gorilla Glass Victus 2; Always-on display |
| Резолюция | 2340x1080 |
| Брой SIM карти | Nano SIM+eSIM |
| Операционна система | Android 15, up to 7 major Android upgrades, One UI 7 |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5 г |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Дисково пространство, GB | 256GB |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, 26 мм (wide), 1/3.2", 1.12µm, dual pixel PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 50 MP, f/1.8, 24 мм (wide), 10 MP, f/2.4, 67 мм (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 13 мм, 120 (ultrawide), , Super Steady video; Video: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 10-bit HDR, HDR10+, stereo sound rec., gyro-E... |
| Светкавица | Best Face, LED flash, auto-HDR, panorama |
| GPS / A-GPS | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| MP3 плейър | Да |
| MP4 плейър | Да |
| Преглед на документи | Да |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Батерия, mAh | Li-Ion 4000 mAh, Charging: 25W Жична, PD3.0, 50% in 30 min; 15W Безжична (Qi2); 4.5W reverse Безжична |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 146.9 x 70.5 x 7.2 мм |
| Цвят | Navy |
| Други | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min), Armor aluminum 2 frame |
| Тегло, g | 162 г |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.