Лаптоп Acer SFG16-71-74R0, Intel Core i7-13620H (up to 4.9GHz, 24MB), 16" CineCrystal 3,2K OLED 120Hz, 16 GB LPDDR5 RAM OB, SSD 1000GB PCIe Gen4, Intel UHD, WIFI6E+BT 5.2, Micro SD, FPR, No Cyrilic, QHD Cam, Win 11 Home 64 bit, Ice Black
1 246.80€ (2 438.53лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
16.0" (40.64 см), 300 nits
Серия
Swift
Процесор, серия
Intel Core i7
Процесор
Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache
Памет, GB
16GB on board
Памет, слотове
not replaceable or expandable
Памет, тип
LPDDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
1000GB PCIe Gen4
Дисплей, резолюция
3200x2000
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 16.0" (40.64 см), 300 nits |
| Серия | Swift |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, слотове | not replaceable or expandable |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe Gen4 |
| Дисплей, резолюция | 3200x2000 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 120 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E 802.11 ax/ac/a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type-A Gen.1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 (via USB Type-C) |
| Аудио портове | 1 Headphone/speaker jack |
| Звук | Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, DTS аудио, Acer Purified, Acer TrueHarmony, Съвместим с Cortana with Voice |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | QHD Webcam |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | Да |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Батерия, cell | Li-Ion батерия (3 cells / 65Wh), 100W power адаптер |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 24.2 x 1.5 см |
| Цвят | Черен |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.60 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.