Лаптоп Asus TUF F16 FX608JMI-TU266, Intel i7 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) 16.0 WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+300nits Anti-Glare sRGB 100% Wide View, AG,144 Hz,32GB DDR5 5600 so-dim ,1TB PCIe 4.0,RTX 5060 8GB GDDR6, W
1 976.39€ (3 865.48лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
16.0" (40.64 см), 300 nits
Серия
Gaming
Процесор, серия
Intel Core i7
Процесор
Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache
Чипсет
Intel HM770 Express Chipsets
Памет, GB
32GB 5600 MHz (2x16GB)
Памет, слотове
До 64GB, 2 SO-DIMM слотове
Памет, тип
DDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 16.0" (40.64 см), 300 nits |
| Серия | Gaming |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel HM770 Express Chipsets |
| Памет, GB | 32GB 5600 MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | До 64GB, 2 SO-DIMM слотове |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| IPS матрица | IPS |
| Честота на опресняване, Hz | 144 Hz |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | 2 м.2 слотове поддържа either SATA or NVMe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5 мм Combo аудио Jack |
| Звук | 2-speaker system, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), поддържа Microsoft Cortana near field/far field |
| Web камера, MP | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Сигурност | Trusted Platform модул (Firmware TPM) |
| Софтуер | Не OS |
| Батерия, cell | 70WHrs, 4S1P, 4-клетки Li-ion, 200W AC адаптер |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.4 x 26.9 x 2.73 см |
| Цвят | Сив |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.20 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.