Лаптоп Asus Zenbook UM3406GA-QD008WNA, AMD Ryzen AI 7 445 ,2.0GHz (14MB Cache, up to 4.6GHz, 6 cores, 12 Threads), 14.0 OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10,LPDDR5X 32GB ( on board ),1TB SSD G4, Windows 11, Jade Black, Sleev, no adapter
1 859.99€ (3 637.82лв)
В наличност
Удължена гаранция 2+1 години след регистрация. Валидност до 30.06.2026г.... →
Характеристики
Дисплей, инчове
14.0" (35.56 см), 400 nits
Серия
Zenbook
Процесор, серия
AMD Ryzen AI 7
Процесор
AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache
Памет, GB
32GB onboard
Памет, тип
LPDDR5X
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
1000GB NVMe PCIe 4.0
Дисплей, резолюция
1920x1200
Дисплей, тип
Glare
Удължена гаранция 2+1 години след регистрация. Валидност до 30.06.2026г.
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 14.0" (35.56 см), 400 nits |
| Серия | Zenbook |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache |
| Памет, GB | 32GB onboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| M.2 слот | 1 м.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 USB 4.0 Gen 3 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | 3.5 мм Combo аудио Jack |
| Звук | Built-in speaker, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function до поддържа Windows Hello, with privacy shutter |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Trusted Platform модул (Firmware TPM) |
| Windows OS | Да |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Батерия, cell | 75WHrs, 4S1P, 4-клетки Li-ion, Не адаптер |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.0 x 1.5 см |
| Цвят | Черен |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.20 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.