Лаптоп HP 250R G10 Turbo silver, Core 3-100U(up to 4.7Ghz/10MB/6C), 15.6" FHD AG 300nits, 8GB 3200Mhz 1DIMM, 512GB PCI SSD, Wi-Fi 6 +BT 5.4, Backlit Kbd, 3C Batt, Free Dos
678.58€ (1 327.19лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
15.6" (39.62 см), 300 nits
Серия
250R
Процесор, серия
Intel Core 3
Процесор
Intel Core 3 100U 1.20 GHz, 10 MB cache
Памет, GB
8GB 3200 MHz (1x8GB)
Памет, слотове
2 SODIMM
Памет, тип
DDR4
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
512GB PCIe NVMe
Дисплей, резолюция
1920x1080
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 15.6" (39.62 см), 300 nits |
| Серия | 250R |
| Процесор, серия | Intel Core 3 |
| Процесор | Intel Core 3 100U 1.20 GHz, 10 MB cache |
| Памет, GB | 8GB 3200 MHz (1x8GB) |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe NVMe |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| IPS матрица | IPS |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| USB порт | 1 USB Type-C 10 Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge); 2 USB Type-A (5 Gbps) |
| HDMI порт | HDMI 1.4 |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| Звук | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera with temporal noise reduction |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Софтуер | Free DOS |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-клетки, 41 Wh Li-ion polymer , HP Smart 45 W External AC power адаптер |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.98 x 23.6 x 1.57 см |
| Цвят | Сребрист |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.59 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.