Лаптоп Acer Nitro V 15, ANV15-52-59ZT, Intel Core i5-13420H (8C/12T, up to 4.7GHz, 12MB), 15.6" FHD IPS (1920x1080), 165Hz, 16GB DDR5 (1 Slot free), 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB GDDR6, Wi-Fi AX, BT 5.2, HD Cam, KB Backlight, No OS, Obs
1 130.40€ (2 210.87лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
15.6" (39.62 см), 250 nits
Серия
Nitro
Процесор, серия
Intel Core i5
Процесор
Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache
Памет, GB
16GB (1x16GB)
Памет, слотове
До 32GB, 1 слот free
Памет, тип
DDR5
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
512GB PCI Express NVMe 4.0
Дисплей, резолюция
1920x1080
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 15.6" (39.62 см), 250 nits |
| Серия | Nitro |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | До 32GB, 1 слот free |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCI Express NVMe 4.0 |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| IPS матрица | IPS |
| Честота на опресняване, Hz | 165 Hz |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax Безжична LAN) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging)) |
| HDMI порт | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5 мм speaker/headphone/line-out |
| Звук | DTS X: Ultra аудио, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, Съвместим с Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Софтуер | Не OS |
| Батерия, cell | Li-Ion батерия (4 cells / 76 Wh), 135W power адаптер |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.2 x 23.9 x 2.4 см |
| Цвят | Черен |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.10 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.