Лаптоп Acer SFG14-63-R1DP, AMD Ryzen 7 8845HS (up to 5.1GHz, 16MB), 14'' CineCrystal OLED WQ2.8K 90Hz (2880 x 1800), AMD Radeon Graphics, 16GB LPDDR5 onboard, 512GB SSD NVMe, 50Wh, WIFI6E+BT 5.3, QHD Cam, MicroSD Reader, Win 11 Home, Backlit KBD, Steel Gr
1 275.60€ (2 494.86лв)
В наличност
... →
Характеристики
Дисплей, инчове
14.0" (35.56 см), 300 nits
Серия
Swift
Процесор, серия
AMD Ryzen 7
Процесор
AMD Ryzen 7 8845HS 3.80 GHz, 16 MB cache
Памет, GB
16GB on board
Памет, слотове
Onboard RAM (not replaceable or expandable)
Памет, тип
LPDDR5X
Твърд диск, тип
SSD
Твърд диск, GB
512GB
Дисплей, резолюция
2880x1800
| Характеристики | |
| Дисплей, инчове | 14.0" (35.56 см), 300 nits |
| Серия | Swift |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8845HS 3.80 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, слотове | Onboard RAM (not replaceable or expandable) |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, резолюция | 2880x1800 |
| Дисплей, тип | Glare |
| IPS матрица | OLED |
| Честота на опресняване, Hz | 90 Hz |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Аудио портове | 3.5 мм speaker/headphone/line-out |
| Звук | DTS X: Ultra аудио, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, Съвместим с Cortana with Voice, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Четец за карти | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | QHD Webcam |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | Да |
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Батерия, cell | Li-Ion батерия (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 100W PD адаптер |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 21.8 x 1.5 см |
| Цвят | Сив |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.32 кг |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.