Часовник Huawei Watch Fit 5 Niki-B19F Purple + Huawei Freebuds SE 4 ANC, White
199.00€ (389.21лв)
В наличност
Специална цена в комплект с Huawei Freebuds SE 4. Валидност до 31.05.2026г.... →
Характеристики
NFC
NFC поддържан
Дисплей, инчове
1.82" (4.62 см)
Допълнителни функции
Timer , Daily Alarm , Remote Camera Control, Calorimeter, Sleep Monitoring , Music Control, Pedometer, Heart rate/SpO2, Training analysis, Training functions
Сигнализация, тип
Speaker поддържан
Съобщения
Email, IM
Сензорен дисплей
AMOLED, 2500 nits (peak)
Резолюция
480x408
Операционна система
HarmonyOS
Съвместими операционни системи
Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later
GPS
GPS (L1+L5), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), BDS (B1l+B1C+ B2a), GLONASS, NavIC
Специална цена в комплект с Huawei Freebuds SE 4. Валидност до 31.05.2026г.
| Характеристики | |
| NFC | NFC поддържан |
| Дисплей, инчове | 1.82" (4.62 см) |
| Допълнителни функции | Timer , Daily Alarm , Remote Camera Control, Calorimeter, Sleep Monitoring , Music Control, Pedometer, Heart rate/SpO2, Training analysis, Training functions |
| Сигнализация, тип | Speaker поддържан |
| Съобщения | Email, IM |
| Сензорен дисплей | AMOLED, 2500 nits (peak) |
| Резолюция | 480x408 |
| Операционна система | HarmonyOS |
| Съвместими операционни системи | Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later |
| GPS | GPS (L1+L5), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), BDS (B1l+B1C+ B2a), GLONASS, NavIC |
| Сензори | Accelerometer, Gyroscope, Magnetometer, Ambient light, Optical heart rate, Barometer, Temperature sensor |
| Батерия, mAh | Li-Ion 471 mAh |
| Водоустойчивост | Water-resistant 5 ATM, IP6X dust tight |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 42.9 x 38.2 x 9.5 мм |
| Цвят на каишката | Purple |
| Цвят на корпуса | Purple |
| Други | Glass front, aluminum frame, plastic back |
| Тегло, g | 27 г |
| Гаранция | 24 м. |
НАЛИЧНОСТ: Външен доставчик
📦 Продуктът не е в локален склад, а се намира при външен партньор или доставчик. Това може да има няколко последствия:
⏱️ По-дълъг срок за доставка – често се изисква допълнително време за получаване и препращане.
✅ Продуктът може да бъде поръчан, но не е наличен за моментално получаване в магазина .
🔹 Наш сътрудник ще се свърже с Вас, когато продуктът бъде наличен за взимане от магазина или готов за доставка.
Напишете отзив
Този продукт няма отзиви.